Technik PDR – kto może nim zostać?

Usługi

Technik PDR to zawód coraz częściej poszukiwany i budzący duże zainteresowanie wśród wielu osób – szczególnie tych, którzy są miłośnikami motoryzacji, ale nie tylko. Istotą umiejętności posiadanych przez dobrego technika PDR jest zdolność bezinwazyjnego usuwania wgnieceń. Umiejętność ta w branży motoryzacyjnej jest niezwykle przydatna i daje możliwość uzyskiwania zadowalających zarobków. Czy jednak każdy może zostać dobrym technikiem PDR?

Kurs PDR – dla kogo?

Profesjonalny, prowadzony przez doświadczonych fachowców kurs PDR może być skierowany niemal do każdego. Wystarczy, że dana osoba jest prawdziwym miłośnikiem motoryzacji, zna się na branży lub wykazuje wyjątkową cierpliwość oraz chęć do nauki, przy czym chciałaby się przekwalifikować. Warto podkreślić, że w Polsce obecnie brakuje wysokiej klasy specjalistów umiejących usuwać wgniecenia bez konieczności ich lakierowania. Z pewnością więc chęć poszerzenia wiedzy o cenne i pożądane na rynku umiejętności, będzie mile widziana. Udział w kursie PDR wziąć mogą również osoby prywatne, które nie chciałyby oferować tego rodzaju usług innym osobom, ale skorzystać z nich na własny użytek. Być może są posiadaczami auta, które chcieliby doprowadzić do idealnego stanu, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać? Cenna wiedza teoretyczna i praktyczna zdobyta podczas specjalistycznych szkoleń PDR z pewnością pozwoli im na zdobycie istotnych umiejętności, które przydadzą im się na przyszłość.

Czego można nauczyć się na szkoleniach?

Profesjonalnie prowadzone kursy czy szkolenia PDR różnić się będą czasem trwania. Niezależnie od tego jednak, czy wybierze się szkolenie 5-, czy 10-dniowe, na każdym z nich skorzystać będzie można z dostępu do specjalistycznej wiedzy. Podczas zajęć prowadzonych w niewielkich grupach, będzie można poznać najważniejsze zagadnienia dotyczące zawodu technika PDR, poznać tajniki jego pracy, jak również zdobyć teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu skutecznego usuwania wgnieceń. Dodatkowo skorzystać będzie można również z nieodpłatnego doszkolenia po ukończonym szkoleniu.