Jakie są najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej?

Uroda/Zdrowie

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientek dobrych salonów kosmetycznych. Nic w tym dziwnego – współczesne kobiety pragną zachować możliwie jak najdłużej pełnię swojego atrakcyjnego wyglądu oraz cieszyć się gładką i pozbawioną zmarszczek skórą. Które z zabiegów medycyny estetycznej znajdują się wciąż w czołówce tych najchętniej wybieranych przez panie? Sprawdziliśmy to.

Kwas hialuronowy wciąż popularny

Skuteczne wypełnianie zmarszczek bruzd czy poprawa owalu twarzy możliwe jest dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego. Kwas ten nie jest niczym innym jak czysto krystalicznym żelem polisacharydu, naturalnie występującego w organizmie ludzkim. Efekty wchłonięcia kwasu pod skórę utrzymują się dość długo – nawet od 6 do 18 miesięcy, ale nie powodują permanentnych zmian w strukturze organizmu. Nie jest jednak tak, że aplikacje kwasu podaje się zawsze w takiej samej dawce czy na tę samą głębokość. O konieczności zastosowania dokładnej dawki i głębokości decyduje doświadczony i znający się na swoim fachu kosmetolog.

Mezoterapia mikroigłowa na topie

Prawdziwe cuda gwarantowane przez profesjonalne zastosowanie Derma Rollera sprawiają, że teraz można mówić o skutecznym remodelingu twarzy, wygładzeniu zmarszczek czy redukcji cellulitu, blizn oraz rozstępów. To wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu bardzo cienkich igieł zamontowanych na siedmiu tarczach urządzenia. Tych igieł może być nawet 540 – 1080, więc ilość jest naprawdę imponująca! Istotą mezoterapii mikroigłowej pozostaje utworzenie na danych partiach ciała mnóstwa mikrona kłuć, a finalnie – sieci mikrokanalików. To wszystko zaś odpowiada za znaczne pobudzenie produkcji oraz absorpcji składników aktywnych nawet o 85%! Nic dziwnego, że później na widoczne efekty zabiegów nie trzeba czekać zbyt długo. Móc cieszyć się piękną, jędrną i naturalnie promienną skórą, chciałaby dziś każda kobieta. Teraz jest to możliwe! Wystarczy regularnie odwiedzać swój ulubiony salon medycyny estetycznej i cieszyć się z atrakcyjnego wyglądu każdego dnia!