Czym jest city break?

Usługi

City break to coraz popularniejsza i ciesząca się rosnącym zainteresowaniem forma wypoczynku. I choć nazwa aktywności brzmi dość tajemniczo, nie jest niczym innym, jak krótką, najczęściej weekendową wycieczką do jednego z europejskich miast. Kto najczęściej wybiera opcję city break i dlaczego decyduje się właśnie na taką ucieczkę od codzienności? Sprawdziliśmy to.

Sposób na przełamanie rutyny

Rytm dnia codziennego większości ludzi to najczęściej praca i rodzina. W codziennym zabieganiu i mnóstwie obowiązków brakuje zazwyczaj czasu na spontaniczność i wariacki wyjazd w zupełnie inne miejsce niż to zamieszkiwane. Dlatego też formuła city break cieszy się ogromnym zainteresowaniem – szczególnie wśród ludzi młodych, choć nie tylko. To świetny sposób na przełamanie codziennej rutyny i monotonii dnia codziennego wyznaczanego pracą i rodziną. Gdzie najczęściej wybierają się ludzie w ramach opcji city break?

Perły Europy

Czy gdyby ktoś powiedział nam, że właśnie zarezerwował krótki wyjazd do Paryża, Drezna, Strasburga, a nawet w Polskę, nie skakalibyśmy z zachwytu? Jasne jest to, że naszej radości nie byłoby końca! W końcu moglibyśmy choć na chwilę oderwać się od codzienności i zwiedzić nowe miejsca, poznać ciekawych ludzi lub po prostu na moment zapomnieć o obowiązkach dnia codziennego i chwytać życie pełnymi garściami. W organizacji zorganizowanych wyjazdów specjalizuje się nie nikt inny jak dobre biuro podróży. Właśnie w ofercie specjalistów otrzymamy możliwość wybrania się na niezapomnianą wycieczkę city break. Zasługujemy przecież na to, co najlepsze!

Pełna opieka pilotów

W planie udanego wyjazdu city break jest nie tylko zwiedzanie najciekawszych miejsc znanych europejskich miast, ale również zaplanowano i odpoczynek oraz różnego rodzaju atrakcje typowe dla wyjazdów w grupie ludzi. Dużym atutem każdego z takich zorganizowanych wyjazdów jest profesjonalna opieka pilotów, dbałość o zakwaterowanie w sprawdzonych miejscach, jak również możliwość skorzystania ze smacznego wyżywienia. Wyjazd city break to idealny pomysł na romantyczny lub rodzinny wypad na weekend. Warto!